Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град Варна, м-т Ален мак
375 000 €
733 436.25 лв.

(2 435 €, 4 762.45 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 13:58 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 44 пъти.
Площ:
154 m2
Етаж:
7-ми от 9
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2012 г.

Описание на имота:

НЕСКРИВАЕМА МОРСКА ПАНОРАМА, ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕН, НА МИНУТИ ОТ ПЛАЖА!
АНИ-БО недвижими имоти предлага за продажба просторен и комфортен четиристаен апартамент в затворен комплекс, разположен в непосредствена близост до Плаж Кабакум.
Жилището е разположено на 7-ми етаж от общо 9 и впечатлява с нескриваема морска панорама, откриваща се от всички помещения.
Апартаментът е с чиста площ от 132 кв.м и функционално разпределение:
просторна дневна с кухненски бокс
три спални родителска и две детски
два комбинирани санитарни възела
две тераси към спалните
голяма панорамна тераса към дневната с впечатляваща гледка към морето
Имотът се продава напълно обзаведен и оборудван с висок клас електроуреди, като във всяко помещение са монтирани климатици за максимален комфорт през всички сезони.
Комплексът предлага отлични удобства и спокойна среда за живеене:
плувен басейн
24-часова охрана, видеонаблюдение и портиер
рецепция
детски кът
целогодишно работещ магазин непосредствено до комплекса
Има възможност за закупуване на две съседни подземни паркоместа, едното от които е с инсталирана 3-фазна 22 kW зарядна станция за електромобил:
25000
30000
Годишна такса 1500 евро
Имотът е отличен избор както за целогодишно живеене, така и за ваканционен дом или инвестиция в един от най-предпочитаните райони край Варна.
Цена: 375 000 евро
Код: 4352
За повече информация и оглед: Румен Тодоров, тел. 0897363957
Особености